ШКІЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ЯК ПРОБЛЕМА АГРЕСІЇ І НАСИЛЬСТВА
DOI:
https://doi.org/10.28925/2226-3012.2016.5.100102Ключові слова:
агресія, фізична агресія, психологія агресії, насильство, шкільне середовищеАнотація
Феномен насильства і агресії, поява нових деструктивних форм впливу на функціонування польського суспільного життя викликає зрозумілі побоювання серед населення. Особливою проблемою для гуманітарних наук постає феномен агресії і насильства серед молоді, що негативно позначається на найбільш важливі освітні середовища, тобто сім’ї, школі та в цілому на соціальному середовищі, що оточує молоду людину.
Посилання
Ćwikła A. Stop agresji psychicznej / A. Ćwikła, M. Wiatrowski, H. Radziszewska, B. Plucner. – Poznań 2007, FORUM. – S. 29.
Kmiecik –Baran K. Mlodziez i przemoc / K. Kmiecik –Baran. – Warszawa 2000, PWN. – s. 40.
Kmiecik-Baran K. Agresja i przemoc w realiach współczesnej szkoły / K. Kmiecik-Baran. – Gdańsk 2000, Przegląd Oświaty. – S. 65.
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Корчак Леандра
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства – Некомерційна 3.0 Міжнародна.
Тип ліцензії: Creative Commons Attribution Non-Commercial
Автор дозволяє:
- поширювати — копіювати, передавати свій твір,
- змінювати — переробляти, розвивати твір.
Умови такі:
- автор не дозволяє використовувати свій чи змінений твір з комерційною метою (Noncommercial),
- слід зберігати посилання на попередніх авторів у визначеній ними формі (Attribution). Ви повинні надати посилання на ліцензію та вказати, чи були внесені зміни. Ви можете це робити будь-яким розумним способом, але це не означає, що ліцензіат схвалює вас або ваше використання.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.